Siedziba
firmy

ul. Miła 9

26-600 Radom

pon. - pt. 8.00-16.00

litera-a

Biuro Obsługi
Klienta Radom

e-mail

tel. kom.

tel/fax

biuro@advermedia.pl

506 898 860

48 363 21 88

Biuro Obsługi
Klienta Warszawa

e-mail

tel. kom.

warszawa@advermedia.pl

506 898 881

Wynajem nośników
reklamowych

e-mail

tel. kom.

lukasz@advermedia.pl

505 161 103

Druk wielkoformatowy

Zaawansowana technologia druku w najwyższej rozdzielczości.

Jesteśmy gotowi na realizację zleceń dla najbardziej wymagających klientów. Stosujemy materiały najwyższej jakości i bezwonne, ekologiczne atramenty. Działamy kompleksowo, zapewniamy pomoc studia graficznego, fachowe doradztwo w zakresie materiałów i technologii druku, oraz profesjonalny montaż wydruków wielkoformatowych.

Najwyższa jakość

Nasze wydruki spełniają wymogi ECO LABEL Nordic Swan oraz normy EN71-3 (zabawki dla dzieci). Posiadamy druk z certyfikatem GreenGuard Gold.

Uniwersalność

Wymogi EN15102 (dekoracje – fototapety), nadają się doskonale nie tylko na zewnątrz, ale również do wnętrz budynków.

Co drukujemy?

Wybierz ofertę dla siebie

Folie

Oferujemy druk na wszystkich rodzajach folii samoprzylepnej i elektrostatycznej. Specjalizujemy się w druku naklejek foliowych i papierowych oraz foliach do wyklejania okien i witryn. Posiadamy urządzenia do wycinania dowolnych kształtów, również z folii kolorowych.

Bannery, ścianki,roll-upy

Drukujemy wielkoformatowe bannery, flagi, i siatki mesh. Przygotowujemy wydruki na potrzeby systemów wystawienniczych: roll-upów, ścianek wystawienniczych, tablic. Oferujemy wsparcie montażowe na pełen zakres naszych produktów.

Fototapety i wnętrza

Drukujemy na materiałach dedykowanych do wyklejeń ściennych, zarówno na tradycyjnych tapetach fizelinowych i papierowych, jak również na odpowiednich foliach. Dysponujemy obszerną bazą zdjęć i zapleczem projektowym.

Plakaty i obrazy

Drukujemy plakaty i obrazy w dowolnym formacie. Poza tradycyjnym drukiem na papierze, możemy zadrukować płótno canvas, drewno czy plexi. Oferujemy także profesjonalne wydruki do podświetleń citylighty, backlighty oraz wielkoformatowe billboardy i witacze.

Zobacz na czym pracujemy

Ploter ekosolwentowy Epson

Ploter UV OCE ARIZONA

Ploter Canon Colorado 1650

Epson SureColor SC-S30610drukuje w wysokiej jakości na materiałach dedykowanych dla druku wielkoformatowego. Drukujemy na foliach, papierach, banerach, materiałach dla zastosowań reklamowych i dekoracyjnych.

Certyfikowany drukWykorzystywany atrament jest bezzapachowy i nie zawiera niklu, spełnia wymogi ECO LABEL Nordic SWAN, oraz normy EN71-3 (zabawki dla dzieci), EN15102 (dekoracje - fototapety).

Nasycenie barwSpecjalizujemy się w druku prac wymagających doskonałej jakości i nasycenia. Specjalne przygotowane profile druku pozwalają nam na utrzymanie jednakowej kolorystyki na różnych podłożach.

WszechstronnośćDrukujemy na mediach o maksymalnej szerokości 160cm. Zastosowanie głowic z technologia zmiennej kropli pozwala również na dokładny wydruk bardzo małych elementów co świetnie sprawdza się przy druku naklejek.

UV Océ Arizona® 460 XT zapewnia niemal fotograficzną jakość obrazu na sztywnych i elastycznych mediach i doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach grafiki reklamowej.

Więcej możliwości.Drukarka Arizona® 460 XT ze stołem roboczym 2,5x3m drukuje z maksymalną szybkością do 34,2 m² na godzinę.

Druk białym kolorem.Możemy zadrukować dowolną grafikę białym atramentem z pełnym nasyceniem również w konfiguracji druku CMYK+BIAŁY w jednym przelocie.

Szerokie spektrum druku.Wykonujemy szerokiego rodzaju zlecenia począwszy od standardowych wydruków wielkoformatowych na potrzeby reklamy, po druk dla zastosowań produkcyjnych.

Certyfikowany drukCertyfikowany bezzapachowy druk,istotne przy stosowaniu w pomieszczeniach.

Utwardzanie UVNatychmiast suche wydruki – utrwalane światłem UV LED.

Niezrównana wszechstronnośćTwórz trwałe wydruki o wysokiej jakości na wielu rodzajach nośników, takich jak samoprzylepne winyle, tkaniny poliestrowe, materiały wrażliwe na ciepło oraz zwykły papier.

WydajnośćSkracaj czas realizacji zleceń dzięki doskonałej szybkości druku i sprawnej obsłudze zadań.

Zapraszamy do współpracy

ZADZWOŃ: 506 898 860

NAPISZ: biuro@advermedia.pl

Siedziba
firmy

ul. Miła 9

26-600 Radom

pon. - pt. 8.00-16.00

Biuro Obsługi
Klienta Radom

e-mail

tel. kom.

tel/fax

biuro@advermedia.pl

506 898 860

48 363 21 88

Biuro Obsługi
Klienta Warszawa

e-mail

tel. kom.

warszawa@advermedia.pl

505 161 103

Wynajem nośników
reklamowych

e-mail

tel. kom.

lukasz@advermedia.pl

505 161 103

Wszelkie prawa zastrzeżone. AdverMedia 2018

Zapraszamy do współpracy

ZADZWOŃ: 506 898 860