Studio graficzne

Tworzymy z wyczuciem i wyobraźnią.

Nasze studio graficzne realizuje szeroki wachlarz usług związanych z projektowaniem. Dysponujemy zespołem kreatywnych grafików, profesjonalnym oprogramowaniem i szeregiem narzędzi do realizacji nawet najbardziej nietypowych projektów.

Oferujemy pełną obsługę graficzną.

Projektujemy znaki graficzne, logotypy, ulotki, plakaty, banery, reklamy wizualne oraz wiele innych materiałów reklamowych i poligraficznych, tworzących spójny wizerunek firmy.

l

Oprawa graficzna marek

Zaplanujemy spójną i wyrazistą systemową identyfikację wizualną, do zastosowania online i offline.

Wsparcie w przygotowaniu plików

Od pomysłu i kartki do pliku produkcyjnego i wydruku – pomożemy na każdym etapie realizacji Twojego projektu.

Kontakt z klientem

Jesteśmy do dyspozycji, żeby każdy pomysł przetworzyć nie tylko na ekranie. Lubimy rozmawiać.

Nasi klienci mogą skorzystać z obszernych baz fotografii lub zdać się na nas i nasze doświadczenie. Przy pracy korzystamy głównie (ale nie tylko) z zaawansowanych narzędzi graficznych firmy Adobe. Doradzamy w wyborze optymalnej kolorystyki, przyjaznej czcionki i walorów medium, które będzie nośnikiem projektu: od gramatury papieru, przez jego powlekanie do rodzaju zadruku.

Studio graficzne Radom: projektowanie graficzne, logotypy, reklamy
Studio graficzne Radom: projektowanie graficzne, logotypy, reklamy
Studio graficzne Radom: projektowanie graficzne, logotypy, reklamy

Projektujemy również na potrzeby obecności marki w internecie, realizujemy zamówienia na reklamy i bannery statyczne (jpg, png) lub dynamiczne (gif, flash), ikony, przyciski, slajdy, newslettery, prezentacje i inne elementy stron www. Masz pomysł na ciekawą grafikę z wykorzystaniem fotomontażu? Możesz zamówić ją w naszym studio.

Chcesz powierzyć nam swój projekt?

Skontaktuj się